DIÁKJAINK

1.a Osztályfőnök:

Véberné Egyed Mariann

Tanulók:

Ambrus Bálint, Balogh Luca, Bognár Bálint, Boncz Bertalan, Czigány Balázs Botond, Cseszkó Simon Bence, Göncz Áron Horváth Máté, Kirchner Dorina, Kirchner Levente, Köteles Bernadett, Málik Dóra, Mátyás Péter Gergő, Molnár Gergő, Pálfi Dominik, Papp Gyula, Rozgonyi Zente, Salamon Veronika, Szücs Milán, Tóth Sophia May, Tóth-Simon Zalán, Tőke Bence Zalán, Török Abigél, Tüske Tamás, Vörös Fanni, Vörös Flóra

1.b Osztályfőnök:

Kovács Mariann

Tanulók:

Bubics Botond Sámuel, Csécs-Brenner Bejke, Dima Tom Levente, Egyed Botond, Fatér Amira, Fekete Teodor, Győrfi Olivér, Hajdu Patrik
Herényi Luca, Horváth Bertalan, Kaczor Anna, Kónya Milán, Madarász Leila, Németh Márk, Németh Olívia, Ollár Zalán, Pánácz Zoltán, Sándor Dániel, Schlitt Márton, Szabó Liliána, Szendrő Armand, Takács Ervin, Takács Máté, Takács Wachtl Dávid, Toone Jázmin Zselyke, Ughy-Szabó Abigél, Vincze Mira 

2.a Osztályfőnök:

Szekeresné Simon Mária

Tanulók:

Antos Balázs, Bakos Mia, Balogh Gréta, Balogh Liza, Becs Bendegúz, Ferkócza Emilia, Gondos Gergő, Gróf Gergely, Herczeg Virág, Horváth Adél, Horváth Bianka, Horváth Medárd, Horváth Regina, Horváth Róbert, Frederíkó Kátai Kolos, Kulcsár Dóra, Rika Mihai Lili Zamfira Molnár Balázs, Molnár Vince, Nádasi Ágoston, Pártos Katalin Csenge, Péthy Dorián, Salamon Dávid, Tóth Oliver Christian, Ughy-Szabó Noémi, Zsuppán Vica

2.b Osztályfőnök:

Tubolyné Hartmann Éva

Tanulók:

Balogh Dániel, Benkő Patrik, Bolla Levente, Czimber Hanna, Dukai Zsófia, Farkas Dominik, Farkas Zoltán, Fekete Leonárd, Hajdu Léna, Hajducsi Júlia Gréta, Herényi Fanni, Kiss Henrik, Kóbor Evelin, Markó Janka, Molnár Péter, Németh Luca, Novák Nelzon, Őr Krisztián Olivér, Szelestei Ádám, Szili Noel, Tasi Áron, Tornyos Vilmos, Tóth Abigél, Vidák Izabella


3.a Osztályfőnök:

Györéné Igazi Melinda

Tanulók:

Atkári Zsombor, Boncz Bálint, Both Kornél Péter, Büki Rege Hanna, Csécs-Brenner Benedek, Domján Bálint, Fatér Norina, Gerócs Boglárka, Hári Gergely, Herczeg Anna Mária, Horváth Mirabella, Ihejirika Chukwuemeka Alexander, Imre Boglárka, Kiss Máté, Kóbor László Junior, Kosztyó Valentin, Madarász Mirkó, Mikolás Zoltán, Molnár Anna, Németh Kevin, Németh Martin, Őr Szofi, Takács Gergő Imre, Takács Maja, Tófei-Kiss Olivér, Tóth András Tamás, Vaspöri Lili, Zsédely Zselyke Zsófia

3.b Osztályfőnök:

Mánfay Erzsébet

Tanulók:

Balogh Csanád, Bangó Boldizsár Oszkár, Boronyák Szintia Erika, Burda Milán, Fábián Bertalan, Horváth Dalma, Horváth Ferenc Mauró, Jakab-Nagy Rozina, Kiss Kornél Levente, Kocsmár Milán, Mesterházy Réka, Mikó Hunor Gábor, Mikó Liliom, Nyári Izabella, Nyári Marcell, Papp Gergő, Parrag Krisztián Brendon, Réti Zara Amira, Ruszin Szófia Ilona, Smodics Boglárka Lili, Szakter Milán Miklós, Székedi Natália, Szép Leila, Takács Wachtl Dániel, Tóth Nimród, Tóth Olivér, Vincze András Noel

4.a Osztályfőnök:

Molnár Andrásné

Tanulók:

Bicsák Mira, Bokányi Noel, Borosán Luca, Büki Balázs, Hajdu Csenge, Harmadás Lotti, Horváth Ádám, Inhof Panna Kamilla, Kálmán Benett Péter, Kovács Bence Dominik, Málik Regina, Molnár Marcell, Nádasi Luca Sára, Németh Anna, Németh Bence, Németh Eszter Viktória, Novák Norton, Ódor Nimród, Oláh Panna, Patty Dávid, Péthy Léna, Szabó Veronika, Tornyos Barnabás, Vaspöri Flóra, Vukán Kristóf

4.b Osztályfőnök:

Simonné Gaál Eszter

Tanulók:

Benkő Panna, Borik András Sándor, Bubics Flóra Lia, Czett Alexa, Farkas Benedek Marcell, Fehér Dávid, Földesi Gréta Olívia, Földesi Rajmund Henrik, Gruber Panni, Herczeg Dominik, József Ádám, Kaczor Emma, Kocsis Míra, Komáromy András, Kovács Hanna, Nagy Kíra, Nagy Lujza Rózsa, Nagy Melitta, Németh Bori, Perom Bíborka, Schlitt Lili Zsuzsanna, Takács Bálint, Tóth Kincső, Vörös Levente Balázs, Zuggó Laura Dorka, Zsédely Magor Koppány


5.a Osztályfőnök:

Molnár Adél

Tanulók:

Antos Dorottya, Atkári Máté, Balogh Mia, Borsos Viola, Böjte Julianna, Czigola Enikő, Elbert Patrik, Farkas Fernandó, Gerencsér Ambrus, Gerócs Emese, Harmath Borka, Herczeg Zsófia, Kirchner Dávid, Kocsis Boglárka, Kővári Alex Bálint, Madarász Izabella, Mesteri Benett, Molnár Zalán, Pál Dorina Katalin, Pers Barnabás, Takács Anna, Tamás Bori, Tamás Lili, Tóth Zalán

5.b Osztályfőnök:

Jakabné Kiss Emese

Tanulók:

Agg Ádám, Bangó Barnabás, Belléncs Boglárka, Bogdán Kiara Amanda, Bubics Fébé, Büki Lelle Ilona, Horváth Benett Dárius, Horváth István Kornél, József Milla, Kailali Léna, Kovács Jázmin, Mühl Bálint Mátyás, Nagy Mihály Domonkos, Pető Levente, Szép Belián, Takács Laura, Temesváry Dávid, Tóth Maya, Vidák Abigél, Vincze Hanna

6.a Osztályfőnök:

Balogh-Gángó Ildikó

Pótosztályfőnök:

Molnár András

Tanulók:

Agg Barnabás, Bejczi Gréti Zselyke, Bodnár Edina, Boncz Boglárka, Hajós Áron János, Horváth Janka, Imre Benedek, József Milán, Lukács Zsombor Soma, Molnár Dávid Zsolt, Móricz Vince, Németh Bíborka, Németh Dominik, Parrag Leila Dzsamella, Pártos Luca Virág, Szücs Martin, Varga Borka, Varga Lili Noémi

6.b Osztályfőnök:

Rozgonyi-Becze Petra

Pótosztályfőnök:

Horváth Katalin

Tanulók:

Baksa Petra, Baumgartner József Máté, Benkő Péter, Dancs Hanna, Győrfi Mór Levente, Horváth Örs, Iván Csenge, Kalamár Hanna, Kardos Ádám, Kiss Jázmin Lili, Lahocsinszky Zselyke, Málik Levente, Márovics Zalán, Szörényi Sára, Takács Baján Tordas, Tőke Barnabás Krisztián, Vaspöri Boglárka, Zsuppán Krisztián


7.a Osztályfőnök:

Kocsis Csaba

Pótosztályfőnök:

Bodnárné Németh Katalin

Tanulók:

Antal Kornél, Czigola Emese, Gerócs Máté, Györe Ábel, Háry Ádám, Háry Mátyás, Kaczor Sára, Komáromy Dóra, Kovács Levente Áron, Lugosi Rikárdó, Májer Dávid, Molnár Adél, Móricz Hanna, Török Dorka, Volner Panna, Zábrádi Bence, Zsuppán Annamária

7.b Osztályfőnök:

Horváth Zsoltné

Pótosztályfőnök:

Ragán Tünde

Tanulók:

Agg Ákos, Bogdán Aurél Roland, Csalló Dominik Csanád, Hegyesi Dominik Sándor, Hermán Dominik, Horváth Szabina Hanna, Iván Patrik, Kovács Mira, Laska Lilla, Richter Benjámin, Senkó Dorina, Smodics Bianka Dorina, Szakács Adrienn, Tánczos Viktória, Vidák Máté

8.a Osztályfőnök:

Domján Anita

Pótosztályfőnök:

Gerencsér Mária

Tanulók:

Balázs Annamária, Bodnár Jázmin, Böjte Katalin Ágnes, Domján Olivér, Farkas Boglárka, Gagia Petra, Guszler Gábor, Harmath Flóra, Horváth Botond Gergő, Iván Jácint, Kocsis Jázmin, Kovács Boldizsár, Lengyel Luca Panna, Málik Milán, Molnár Laura, Pálfi Gréta Zoé, Takács Nóra, Tihor Nimród, Tófei-Kiss Botond, Tóth Péter, Török Miron, Tuboly Zsombor, Tulkán Eszter, Wappel Sára, Wettstein Miklós Ernő, Zelkó Benedek

8.b Osztályfőnök:

Simon József Attila

Pótosztályfőnök:

Makár Barnabás

Tanulók:

Atkári Hanna, Bális Kiara, Bednárik Bejke Bíborka, Borda Panna Lola, Borsos Veronika, Czett Alexander, Farkas Milán, Fecske Krisztina, Fecske Viktória, Fehér Gréta, Furák Adrienn, Gerencsér Soma, Lakos Hanna Dorina, Márovics Zétény Attila, Molnár Flóra, Németh Abigél Nóra, Tollár Zsombor, Varga Nimród, Vincze Nóra Kata, Virág Maximilián Viktor, Zábrádi Gergő