BÜSZKESÉGEINK

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő

2022.

1. hely

Horváth Janka 4.a  /  felkészítő: Domján Anita

Fitos Bendegúz 4.a  /  felkészítő: Tubolyné Hartmann Éva

Zsédely Hunor 4.a  /  felkészítő: Szekeresné Simon Mária



2. hely

Agg Barnabás 4.a  /  felkészítő: Domján Anita

Imre Benedek 4.a  /   felkészítő: Tubolyné Hartmann Éva

József Milán 4.a  /  felkészítő: Szekeresné Simon Mária



Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő 3. osztály

2021.

1. hely

Horváth Janka 3.a  /  felkészítő: Domján Anita

Fitos Bendegúz 3.a  /  felkészítő: Tubolyné Hartmann Éva

Zsédely Hunor 3.a  /  felkészítő: Szekeresné Simon Mária


3. hely - írásbeli

Agg Barnabás 3.a  /  felkészítő: Domján Anita

József Milán 3.a  /   felkészítő: Tubolyné Hartmann Éva

Hajós Áron 3.a  /  felkészítő: Szekeresné Simon Mária



Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő 4.o.

2021.

Írásbeli

Török Dorka

Zsuppán Annamária

Csalló Dominik

Domján Anita

Császár Erika

2. hely

__________________________________________________________

Scheffer Eszter

Scheffer Eszter eredményei:

"Sikeres versenyzéseinek, kitartásának köszönhetően 2018-tól a Jövő Bajnokai országos válogatott kerettagja lett.

2021.évi korosztályos ranglista eredményei:

200m hát országos 1.helyezés

100m hát országos 4.helyezés

200m pillangó országos 2.helyezés

800m gyors országos 3.helyezés

1500m gyors országos 3.helyezés

400m vegyes országos 5.helyezés"

__________________________________________________________

Domján István

Domján István eredményei

1. évfolyam (2013-2014-es tanév):

Nemzetközi Jégkorong Torna - Kassa 5. hely

Vadászati és Természetvédelmi Vetélkedő megyei 2. hely

Tudásbajnokság matematikaverseny megyei 10. hely

2. évfolyam (2014-2015-ös tanév):

Szivárvány Kis nyelvész tanulmányi verseny országos döntő

Komplex természetismereti verseny városi 1. hely

"Zabfalók" versmondó verseny városi 2. hely

Víz világnapi "Csepp vagyok és óceán" versmondó verseny városi 2. hely

"Egy nap a balesetmentes közlekedésért" gyermekrajz pályázat városi 2. hely

"A víz védelme" városi rajzpályázat 1. hely

3. évfolyam (2015-2016-os tanév):

"Vakkantó" versmondó verseny városi 1. hely

Víz világnapi "Víz és mesterségek" plakátkészítő verseny városi 1. hely

Víz világnapi "Vízi világ" Barkácsoljunk újrahasznosított anyagokból verseny városi 1. hely

Víz világnapi szavalóverseny városi 3. hely

4. évfolyam (2016-2017-es tanév):

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő 1. hely

Bauer Inline Magyar Kupa 2. hely

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Területi döntő 1. hely

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei 4. hely

Komplex természetismereti verseny városi 1. hely

Víz világnapi "Csepp vagyok és óceán" versmondó verseny városi 1. hely

Víz világnapi "Szennyvizek? Tiszta vizet!" rajzverseny városi 1. hely

"Csivitelő" versmondó verseny városi 2. hely

Városi Szavalóverseny 3. hely

Öveges sportágválasztó plakát pályázat városi 3. hely

Víz világnapi "Hóban, szélben, napsütésben" fotópályázat városi 3. hely

5. évfolyam (2017-2018-as tanév):

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő 3. hely

Regionális matematikaverseny 11. hely

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Területi döntő 1. hely

Megyei Matematikaverseny 1. hely

Fenntarthatósági vetélkedő megyei 4. hely

Víz világnapi környezetvédelmi csapatverseny városi 1. hely

6. évfolyam (2018-2019-es tanév):

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő 1. hely

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Területi döntő 1. hely

Curie Matematika Emlékverseny Területi döntő 5. hely

Megyei Matematikaverseny 5. hely

Városi komplex természetismereti játékos csapatvetélkedő 1. hely

Városi német nyelvi rejtvényfejtő verseny 2. hely

7. évfolyam (2019-2020-as tanév):

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Területi döntő 1. hely

ZöldOkos Kupa megyei elődöntő 1. hely

Megyei Matematikaverseny 3. hely

Országos Német Nyelvi Verseny megyei 7. hely

"Mindennapi fizika" prezentációs verseny városi 1. hely

"Együtt okosabban" városi matematika verseny 2. hely

8. évfolyam (2020-2021-es tanév):

ZöldOkos Kupa Kárpát-medencei döntő 2. hely

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő 1. hely

Magyar férfi U14-es jégkorong-válogatott kerettag

ZöldOkos Kupa regionális középdöntő 2. hely

Megyei Matematikaverseny 1. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 5. hely

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei 5. hely

Kép: Domján István

__________________________________________________________

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő

2020. online

Írásbeli

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b

Mileji Mirella 6.b

Domján Anita

1. hely


Szóbeli-előadás

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b

Mileji Mirella 6.b

Domján Anita

1. hely


Összesített eredmény

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b

Mileji Mirella 6.b

Domján Anita

1. hely


Kép: balról jobbra Benke Boglárka 8.b, Mileji Mirella 8.b, Domján István 8.a

___________________________________________________________

Benke Boglárka

Benke Boglárka eredményei

8. osztály

  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő – I. helyezés
  • ZöldOkos Kupa regionális középdöntője - II. helyezés
  • ZöldOkos Kupa Kárpát-medencei döntője – II. helyezés

7. osztály:

  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő - I helyezés
  • Országos Német Nyelvi Verseny – megyei forduló I helyezés
  • "Együtt okosabban" városi matematikaverseny – II. helyezés

6. osztály

  • Pais Dezső emlékére rendezett anyanyelvi verseny (városi) – II. helyezés
  • "Wer kann besser Rätsel lösen?"(városi német nyelvi verseny) - II helyezés
  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő – III. helyezés
  • Megyei Matematikaverseny döntője Zala megyében – III. helyezés
  • "Együtt okosabban városi matematikaverseny – I. helyezés

5. osztály

  • "Felébred a nap…" rajzpályázat – a Helikon Kastélymúzeum Vadászati Múzeuma - különdíj
  • Városi szépíró- és helyesíró verseny – III. helyezés
  • Megyei matematikaverseny döntője Zala megye – III. helyezés
  • "Wer kann besser Rätsel lösen?" városi német nyelvi verseny – II. helyezés

Kép: Benke Boglárka 2020.

___________________________________________________________

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő

Szolnok 2019.

Írásbeli

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b

Mileji Mirella 6.b

Domján Anita

3. hely


Szóbeli-előadás

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b

Mileji Mirella 6.b

Domján Anita

2. hely


Összesített eredmény

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b

Mileji Mirella 6.b

Domján Anita

1. hely


Kép: balról jobbra Benke Boglárka 6.b, Domján István 6.a, Mileji Mirella 6.b, Domján Anita felkészítő tanár

___________________________________________________________

Takács Nóra

Takács Nóra eredményei

Országos versenyek:

  • 2019.05.11. Diák "C" korosztály Diákolimpia I. helyezett
  • 2019.09.21. Diák "C" Magyar Kupa III. helyezett
  • 2019.11.30. Diák "C" Országos Bajnokság III. helyezett

Regionális versenyek:

  • 2019.09.14. Pécs I. helyezett
  • 2019.10.05. Nagykanizsa I. helyezett
  • 2019.11.10. Zalaegerszeg I. helyezett

Kép: Takács Nóra 2019. 05.11. Kecskemét

___________________________________________________________

Dóczi Jázmin

Dóczi Jázmin eredményei

2017-2018-as tanév

  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntő 2. hely
  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő 8. hely
  • Kaán Károly Országos Természetismereti- és Környezetismereti Verseny megyei forduló 7. hely
  • Regionális matematika verseny megyei 13. hely
  • "Karácsonyra várva" országos levelezős irodalom verseny 17. hely
  • "Együtt okosabban" városi matematika verseny 3. hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny megyei 15. hely
  • Víz világnapja városi verseny 1. hely
  • Városi helyesíró verseny 1. hely
  • TITOK Országos történelem levelező verseny 20. hely

Kép: Dóczi Jázmin

___________________________________________________________

Dancs Lili

Dancs Lili eredményei

2017-2018-as tanév

  • Tiszán innen Dunán túl országos népdaléneklési verseny területi forduló EZÜST minősítés
  • Megyei matematika verseny 3. hely
  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntő 2. hely
  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny döntő 8. hely
  • Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny megyei fordulója 6. hely
  • "Karácsonyra várva" országos levelezős irodalom verseny 17. hely
  • Víz világnapja városi környezetvédelmi verseny 1. hely
  • "Együtt okosabban" városi matematika verseny 3. hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny megyei 10. hely
  • TITOK Országos történelem levelező verseny 20. hely

Kép: Dancs Lili

___________________________________________________________

Starter togather

Starter together angol nyelvi csapatversenyen az 5. évfolyam normál angol nyelvi csoportja 2. helyezést ért el legyőzve az emelt tagozatra és két tannyelvű osztályba járó versenyzőket is.

A csapat tagjai: 5.b Fehér Viktor, 5.a Tihor Elinor és Németh-Zarka Péter

Kép: balról jobbra Fehér Viktor, Tihor Elinor, Németh-Zarka Péter és felkészítőjük Fekete Kitti Éva

_________________________________________________________

MATEGYE 2017

MATEGYE Megyei Matematika Verseny döntő

Zalaegerszeg 2017.

Általános iskolai kategória

Kategória

Díjazott

Felkészítő

Eredmény

Helyezés


5. osztály

Domján István 5.a

Benke Boglárka 5.b

Simon Tamás 5.a

Horváth Zsoltné

Kernné Orbán Gabriella

Horváth Zsoltné

36 pont

32 pont

22 pont

1. hely

3. hely

9. hely


6. osztály

Dancs Lili 6.a

Horváth Zsoltné

21 pont

3. hely


8. osztály

Sali Rebeka 8.a

Bodnárné Németh Katalin

10,5 pont

10. hely


Kép: balról jobbra Dancs Lili 6.a, Domján István 5.a, Horváth Zsoltné, Benke Boglárka 5.b

_________________________________________________________

Curie verseny 2017

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő Szolnok 2017.

Verseny típusa Csapattagok Felkészítő pedagógusok Helyezés

Írásbeli

Domján István 4.a

Benke Boglárka 4.b

Bednárik Botond 4.b

Domján Anita

Séferné Tüske Adél

Császár Erika

1. hely


Szóbeli-előadás

Domján István 4.a

Benke Boglárka 4.b

Bednárik Botond 4.b

Domján Anita

Séferné Tüske Adél

Császár Erika

3. hely


Összesített eredmény

Domján István 4.a

Benke Boglárka 4.b

Bednárik Botond 4.b

Domján Anita

Séferné Tüske Adél

Császár Erika

1. hely


Kép: balról jobbra Bednárik Botond 4.b, Benke Boglárka 4.b, Domján Anita felkészítő tanár, Domján István 4.a

_________________________________________________________


Varga Zalán

Varga Zalán eredményei

  • 02.12. Kaposvár - Területi Kötöttfogású Diákolimpia I. helyezett
  • Zalaegerszeg – Zalaegerszegi Birkózó Sport Egyesület Reménysége Díj
  • 11.12. Kőszeg – Jurisics Kupa I. helyezett
  • 06.11. Tófej – IV. Tófej Kupa I. helyezett
  • 05.07. Horváthország-Ludbreg Collutatio Centrum Mundi Open II. helyezett
  • 12.14. Zalaegerszeg – Szabadfogású Birkózó Verseny II. helyezett

Kép: Varga Zalán 2016.


Pócsik Karina

Pócsik Karina eredményei:

  • Területi U14 Egyéni Leány Bajnokság 2017. I. hely
  • Magyar Iskolai Területi Teke Bajnokság 2017. I. hely
  • Zala Megyei Egyéni Bajnokság 2017. I. hely
  • Öveges József Általános Iskola Teke Verseny 2016. III. hely
  • Öveges József Általános Iskolai Teke Verseny 2017. I. hely

Kép: Pócsik Karina a ZTE-ZÁÉV Tekeklub újonc versenyzője Nagy Ferenc és Büki László társaságában


Betlehem Dávid

Betlehem Dávid eredményei:

  • 3 Magyar Bajnoki cím: 2-szer 1500 m gyorsúszásból, 1-szer 3000 m gyorsúszásból,
  • kétszeres szentpétervári bajnok,
  • 42-szeres Zala megyei csúcstartó,
  • korosztályos válogatott tagja immár negyedik éve,
  • a válogatottal volt Oroszországban Szentpéterváron, Dubaiban.

Heti 11 úszóedzéssel készül a versenyekre!

Kép: Betlehem Dávid 7.b osztályos tanulónk, a magyar korosztályos válogatott úszója Horváth Csaba a Zalaegerszegi Úszó Klub vezetőedzőjével. A kép 2016 nyarán a magyar bajnokságon készült, ahol Dávid a legeredményesebb úszó lett a 2003-as fiúk mezőnyében az országban.